२०७९ चैत्र १८ शनिबार

शर्मिला वाइबा आफ्नी छोरीसहित पहिलोपटक मिडियामा आइन, तर बाबु चिनाउन चाहिनन (भिडियो सहित)

शर्मिला वाइबा आफ्नी छोरीसहित पहिलोपटक मिडियामा आइन, तर बाबु चिनाउन चाहिनन (भिडियो सहित)

अन्तत सामाजिक अभियान्ता शर्मिला वाइबाले ऋषि धमलालाइ लगाएको आरोप गलत भएको स्वीकारेकि छिन । उनले हिजो पत्रकार ऋषि धमला बिच प्रेम सम्बन्ध रहेको कुरा केहि मिडियामा मार्फत सार्वजनिक गरेकि थिइइन । अन्तत उनले आफ्नो गल्ती भएको र अरुले उक्साएको भरमा यस्तो आरोप लगाएको बताएकि छन । उनले धमला सँग पैसा को कारोबार मात्र भएको कुरा उल्लेख गरेकि थिइन ।

 

रास्ट्रीय स्वतन्त्र पार्टी सरकारबाट बाहिरिँदै गर्दा १२ भाइ पत्रकारको कर्तुत सार्वजनिक गरेका थिए । त्यसलगत्तै पत्रकार ऋषि धमलाले आफुँलाई १०३ डीग्रीको ज्वोरो आएको बताएका थिए । त्यसलगतै शर्मीला वाइवाले आफ्नो फेसबुक वालमा ऋषि धमलासंग खिचेको फोटो पोस्ट गर्दै लेखेकी छिन, “ऋषि धमलालाई 110 को जोरो आउने अब म बनाउछु । ”

 

त्यसपछि मिडियामा अन्तरवर्ता दिएपछि फेसबुकमा स्टाटस लेख्दै भनेकी छिन । “अहिले मेरो बारेमा एक-अर्कामा टिकाटिप्पणी मिडिया मा आको कुरा सत्य हो। म कानुनी रुपमा जादैछु। म मर्छु सत्य कुरा गर्ने डराउँदिन यो कुरा ध्यान आकर्षण होस् ,🙏! यति स्टाटस लेखेपछि उनले माफी मागेकि थिइन ।

 

सामाजिक सँजालमा गाली आएर आफुलाइ नराम्रो लागेको पनि बताएकि छिन । र यसको लागी माफी समेत मागेकि छैन । अब हेरौ यसै विसयमा केन्द्रित रहेर उनी संग गरिएको कुराकानी ;

२०७९ माघ २५, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 47 Views