२०७९ चैत्र ७ मंगलवार

लाईभमा जिब्रो निकाल्दै जिस्किदै थिइन् युवती, त्यतिबेलै मुखमा झिँगो पसेपछि (भिडियो सहित)

लाईभमा जिब्रो निकाल्दै जिस्किदै थिइन् युवती, त्यतिबेलै मुखमा झिँगो पसेपछि (भिडियो सहित)

यो धर्तीमा धेरै अनौठा जीवहरू छन्। मानिसका विभिन्न शौक हुन्छन् ।

कतिपयको शौक यति अनौठो हुन्छ, जसलाई देखेर आँखा खुला रहन्छ । तपाईंले सामाजिक सञ्जालमा हजारौं यस्ता अनौठा भिडियोहरू देख्नुहुनेछ, जसमा मानिसहरूको अचम्मको शौक देखिन्छ। आज हामीले एउटा यस्तो भिडियो हेर्न पाएका छौं, जुन देखेर हामी आफ्नो आँखालाई विश्वास गर्न सक्दैनौं। यस भिडियोमा एउटी केटी जिउँदै झिंगा खाइरहेको देखिएकी छिन् ।

भिडियो हेरेर सामाजिक सञ्जाल प्रयोग’कर्ताहरु पनि छक्क परेका छन् । भिडियोमा युवती आराम’सँग सुतिरहेको देख्न सकिन्छ । यसै क्रममा उनले यस्तो काम गरेकी छिन् जसले सबैलाई च’कित बनाएको छ । तपाईले यस्तो भिडियो विरलै देख्नु भएको छ वा कसैले यस्तो गरेको देख्नु भएको छ।

भिडियो हेरेर युवतीलाई काम नभएको थाहा हुन्छ । आरामसँग सुतिरहेको बेला उसले केही गडबड महसुस गरिरहेको छ। यसपछि उनले आफ्नो जिब्रो बाहिर निकाल्छिन् । त्यही बीचमा एउटा झिंगा आएर उसको जिब्रो नजिकै बस्छ ।

भिडियोमा झिंगा आएर युवतीको जिब्रोमा बस्छ । केटीले बिस्तारै आफ्नो जिब्रो आफ्नो मुखमा तान्न थाल्छिन् । तपाईंले देख्न सक्नुहुन्छ कि केटीले आफ्नो मुख भित्र जिब्रो सार्छिन्। यस क्रममा झिंगा उनको जिब्रोमा बसिरहन्छ।

यसपछि केटीले मुख बन्द गरेर जिउँदै झिंगा खान्छिन् । यो दृष्य देखेर एकपटक तपाइलाई रिस उठ्छ । यसका साथै केटीको शौक के हो भनेर तपाई पनि छक्क पर्नुहुनेछ । भिडियोलाई funt’aap नामको ट्विटर अकाउन्टबाट शेयर गरिएको छ ।

२०७९ फाल्गुन ८, सोमबार प्रकाशित 1 Minute 40 Views

ताजा समाचार