२०८० जेष्ठ १९ शुक्रबार

राम्रो फूल पनि हिलोमा फुल्छ भन्दै एलिनाले समिक्षाको तारिफ गर्दै भनिन् ‘हिम्मत नहार’

राम्रो फूल पनि हिलोमा फुल्छ भन्दै एलिनाले समिक्षाको तारिफ गर्दै भनिन् ‘हिम्मत नहार’

काठमाडौँ । छोटो समयमै लोभलाग्दो सफलता हात पारेकी गायिका हुन् एलिना चौहान । ४ दर्जन बढी गीतमा स्वर दिइसकेकी एलिनाका ‘मिनिरल वाटर’, ‘कुरा काट्ने मान्छेले काटुन’, ‘छेकेर माया छेकिन्न’, ‘मेरो परान’ लगायतका गीत चर्चित छन् । यसैबीच गायिका एलिना चौहानले अर्की गायिका समिक्षा अधिकारीको तारिफ गर्दै हिम्मतिली भनेकी छिन् ।

उनले राम्रो फूल पनि हिलोमा फुल्ने भन्दै समिक्षाको तारिफ गर्दै तिम्रो समय नराम्रो चलेका कारण तिमी समस्या पर्यौ तर तिमी आँफैमा नराम्रो मान्छे नभएको बताइन् । एक टेलिभिजन अन्तरवार्ताका क्रममा गायिका चौहानर्ले समिक्षालाई हिम्मत नहान ढाडस दिँदै उ फेरी उठेर हिँड्न सक्ने मान्छे भएको बताइन् ।

समिक्षाले हरेक दिन सामाजिक संजालमा तस्विर पोष्ट गर्ने विषयमा सोधिएको प्रश्नको उत्तर दिँदै पल शाह र समिक्षा दुवैको समय नराम्रो चलेका बताइन् । गायिका एलिनाको गीत ‘धोकेबाज हौ तिमी..’ पछिल्लो समय मेला–महोत्सवमा निकै प्राथमिकतामा परिरहेको छ । दर्शकमात्र होइन, आयोजक पनि यही गीतका कारण उनलाई रोज्ने थालेका छन् ।

कुनै महोत्सवमा उनले यो गीत गाउने भनियो भने विशेष गरी मावि तहका किशोर किशोरीको भीड लाग्ने र महोत्सव भरिभराउ हुने आयोजकहरू बताउँछन् । गीतले प्रेमकथा बोल्ने भएकोले पनि प्राथमिकतामा पर्ने गरेको उनले बताइन् ।

२०७९ फाल्गुन १७, बुधबार प्रकाशित 0 Minutes 89 Views