२०७९ चैत्र १८ शनिबार

राशिफल २४ फाल्गुन बुधबार = यी व्यक्तिले पाउनेछन् खुसीको खबर, करियरमा रकेटको गति !

राशिफल २४ फाल्गुन बुधबार = यी व्यक्तिले पाउनेछन् खुसीको खबर, करियरमा रकेटको गति !

राशिफल जे जस्तो भएपनि तपाईंको दिन शुभ रहोस् । ( थप जानकारीको लागि यो लिङ्क क्लिक गर्नुहोस् !)

मेष- मेष राशिका व्यक्तिहरूले गरेको मेहनतको शतप्रतिशत फल प्राप्त हुने सम्भावना छ। लामो समयदेखि काम अलपत्र परेका व्यवसायीले अब त्यसलाई पूरा गर्न जोड दिनुपर्छ । काममा अत्याधिक ढिलाइ गर्नु ठीक होइन । युवा परिवार र साथीभाइसँग नम्र व्यवहार गर्नुपर्नेछ। घरमा होस् वा बाहिर सबैसँग मिलेर हिँड्नुहोस्। बुबासँग कुनै गलतफहमी भएको छ भने त्यसलाई हटाउने प्रयास गर्नुहोस्।

वृष– पदोन्नति रोकिएको यो राशिका व्यक्तिलाई आज लाभ मिल्नेछ । पदोन्नति पाएलगत्तै जनताको मुख मीठो बनाउन तयार हुनुहोस्। आजको दिन व्यवसायीहरुका लागि शुभ संकेत लिएर आएको छ, जसका कारण अपेक्षित लाभ हुने प्रबल सम्भावना रहेको छ । युवाहरूले आफ्नो बोल्ने बानीमा ख्याल गर्नुपर्नेछ, सार्वजनिकमा मजाक बन्ने सम्भावना छ।

मिथुन- मिथुन राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो बहुमूल्य समय काम पूरा गर्नमा खर्च गर्नुपर्दछ, बाँकी रहेका कामहरू जतिसक्दो चाँडो मिलाउने प्रयास गर्नुहोस्। सरकारी काममा लापरवाही गर्नु उचित होइन । साझेदारीमा व्यापार गर्नेहरूले राम्रो नाफा कमाउने सम्भावना छ। युवाहरूले कठिन मुद्दाहरूमा बुद्धिमानी निर्णय लिनुपर्नेछ, यदि तपाईंले बुद्धिमानी निर्णय लिनुभयो भने, तपाईंले अवश्य सफलता पाउनुहुनेछ।

( थप जानकारीको लागि यो लिङ्क क्लिक गर्नुहोस् !)

कर्कट- अनुसन्धान कार्यमा लागेका यस राशिका व्यक्तिहरुका लागि आजको दिन शुभ रहेको छ, अनुसन्धान गर्ने धेरै अवसर मिल्नेछ । व्यापारीहरू लामो समयदेखि सम्झौताको प्रतिक्षामा थिए भने आजै त्यो सम्झौतामा हस्ताक्षर हुन सक्छ। युवायुवतीले पढाइ र करियरका लागि मिहिनेत गर्नुपर्नेछ।

सिंह- सिंह राशिका व्यक्तिहरूले सबै कार्यालयमा महिला सहकर्मीहरूको सम्मान गर्नुपर्नेछ, यदि उनले तपाईसँग केहि साझा गरे भने, त्यसलाई आफैमा सीमित राख्ने प्रयास गर्नुहोस्। अहिले व्यवसायीले गरेको पुरानो लगानीले नाफा दिन्छ, नाफा बढाउन स–साना लगानी गरिरहे । युवाहरूलाई ती कामहरूमा मात्र सहमत हुन सल्लाह दिइन्छ, जुन तपाईंले राम्रोसँग पूरा गर्न सक्नुहुन्छ।

कन्या- यो राशिका व्यक्तिहरूले सहकर्मीको भर पर्नबाट जोगिनुपर्नेछ, सकेसम्म काम आफैं सम्हाल्ने प्रयास गर्नुहोस्। होटल र रेष्टुरेन्टका व्यवसायीले सरकारको नियमलाई कडाइका साथ पालना गर्नुपर्छ, जुनसुकै काम गरे पनि नियमको पालना गर्नुपर्छ र नियमविपरीत जाँदा आर्थिक जरिवाना हुनसक्छ । युवा तथा विद्यार्थीका लागि दिन सामान्य रहनेछ। आज तपाईं रमाइलो गर्न स्वतन्त्र हुनुहुन्छ।

( थप जानकारीको लागि यो लिङ्क क्लिक गर्नुहोस् !)

तुला-तुला राशिका व्यक्तिहरूमा कामको बोझ थपिने हुँदा जिम्मेवारी थपिनेछ, जसलाई राम्ररी निर्वाह गर्नुपर्छ। व्यवसायीले आजको पैसा पाउनेछन्, धेरै पहिले दिएको ऋण फिर्ता हुनसक्छ । जसका कारण तपाईको आर्थिक ग्राफ अलि माथि उठ्न सक्नेछ । युवाको मन आज अलि चञ्चल रहन सक्छ तर यसपछि पनि मनोबल उच्च राख्ने प्रयास गर्नुपर्छ किनभने मन हार्छ र मन जित्छ।

वृश्चिक– यस राशिका व्यक्तिहरूले कार्यस्थलमा ठूला अधिकारी तथा प्रभावशाली व्यक्तिहरूको मार्गदर्शन प्राप्त गर्नेछन्। उनको मार्गदर्शनले तपाईको करियरलाई अगाडि बढाउन उपयोगी हुनेछ। व्यवसायीका लागि साझेदारीमा गरेका काम लाभदायी साबित हुनेछन् । जसको कारणले गर्दा तपाईले व्यवसायको अर्को शाखा खोल्न सक्नुहुन्छ। युवा सञ्जाल बढाउनमा बढी जोड दिनुपर्नेछ, नयाँ सम्पर्कबाट धेरै समस्या समाधान हुनेछन् ।

धनु- धनु राशिका व्यक्तिहरूले व्यर्थका विषयमा बहस गर्नबाट टाढै रहनुपर्नेछ, मानिसहरूले विवाद गरेर गलत बुझाउन सक्छन्। ठूला व्यवसायीले लेनदेनमा सावधानी अपनाउनु पर्ने देखिन्छ । सबै लेनदेन लिखित रुपमा मात्रै भएमा भविष्यको लागि राम्रो हुन्छ । कला संगीतमा रुचि राख्ने युवाहरुको लागि समय राम्रो रहनेछ । तपाईं ठूलो स्तरको प्रतिस्पर्धामा छनोट हुने सम्भावना छ।

( थप जानकारीको लागि यो लिङ्क क्लिक गर्नुहोस् !)

मकर- यस राशिका व्यक्तिहरूले कार्यस्थलमा बोली र व्यवहारमा संयम राख्नुपर्नेछ, अभद्र व्यवहारका कारण कार्यालयको वातावरण बिग्रने सम्भावना छ। आज व्यापारीहरू दुविधामा पर्न सक्छन्, व्यापारसँग सम्बन्धित केही महत्त्वपूर्ण निर्णयहरू लिनुपर्नेछ, जसका कारण दिनभर तनावमा रहन सक्नुहुन्छ। विद्यार्थीहरूले पढाइप्रति लापरवाह हुनु हुँदैन, किनकि कतै आलस्यले पढाइमा बाधा बन्न सक्छ, जुन तपाईंको करियरको लागि बिल्कुल उपयुक्त छैन।

कुम्भ – कुम्भ राशिका व्यक्तिहरूले अफिसमा अनावश्यक कुरा गर्ने र आफ्नो काममा ध्यान केन्द्रित गर्नेहरूबाट टाढा रहनुपर्छ। व्यवसायमा अनुभवी व्यक्तिको संलग्नता लाभदायक हुनेछ, व्यक्ति संलग्न नभएको भए उसको रायमा मात्र काम गर्नुहोस्। युवाहरूले आफ्नो करियरको लागि राम्रो पाठ्यक्रम खोज्नुपर्छ।

मीन- कार्यालयमा जुनियर र वरिष्ठ दुवैको सहयोगले तपाईंको मनोबल उच्च रहनेछ। व्यापारको सिलसिलामा नयाँ कम्पनीसँग सम्पर्क राख्नुपर्नेछ, जसले गर्दा आर्थिक लाभ प्राप्त हुनेछ। विद्यार्थीहरूले मनोरञ्जनमा समय खेर फाल्नु हुँदैन। यस समयमा तपाईको पूरा ध्यान करियरमा हुनुपर्छ। करियरमा सफलता मिल्यो भने परिवारका सबै मानिसबाट सम्मान मिल्नेछ ।

( थप जानकारीको लागि यो लिङ्क क्लिक गर्नुहोस् !)

२०७९ फाल्गुन २४, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 45 Views