२०८० जेष्ठ १९ शुक्रबार

चर्चित नायिका सुष्मा कार्की मस्ती गर्दागर्दै प्रहरी द्वारा स;मा;तिइन्’ हेर्नुहोस स;न;स;नी पूर्ण भिडियो

चर्चित नायिका सुष्मा कार्की मस्ती गर्दागर्दै प्रहरी द्वारा स;मा;तिइन्’ हेर्नुहोस स;न;स;नी पूर्ण भिडियो

होटलमा मस्तसँग बसिरहेकी चर्चित नायिका सुष्मा कार्की समातिइन्, सुष्माका प्रेमीले नै झुक्काएर प्रहरीलाई खबर गरेको सुष्माले थाहा पाएपछि रिसले बनिन् आगो, हेर्नुहोस् भिडियो ।

मनोज गजुरेलले दोस्रो विबाह गरे लगत्तै मिना भइन् बेहाल, मनोजकी अहिलेकी पत्नि निकै मिलनसार र बुझ्न भएको भन्दै मनोज मिडियामा आएपछि मिनाले झर्किदै भनिन् त्यो घर मैले बनाएको हो, म मेरा छोरा छोरी भेट्न त्यो घरभित्र पस्छु, मिना गएपछि के हो अब ?

 

यमपञ्चकको तेस्रो दिन आज धनधान्यकी देवी लक्ष्मीको विशेष पूजाआजा गरी लक्ष्मीपूजा गरिँदै छ ।यमपञ्चकको तेस्रो दिन आज कार्तिक कृष्ण औँसीको साँझ ऐश्वर्य, धन धान्य र सम्पन्नताकी देवी लक्ष्मीको पूजाआराधना गरी श्रद्धा भक्तिपूर्वक लक्ष्मीपूजा पर्व मनाइँदैछ ।सफासुग्घर र लिपपोत नगरिएको घरमा लक्ष्मीले बास गर्दिनन् भन्ने मान्यताका आधारमा आज बिहानै घर सफासुग्घर र गाईको गोबर एवं रातोमाटाले लिपपोत गरी दीपावली गरेर लक्ष्मीलाई आमन्त्रण गरिन्छ

२०७९ चैत्र १७, शुक्रबार प्रकाशित 1 Minute 67 Views