२०७८ माघ ११ मंगलवार

MCC पास नभए शेर बहादुर देउवाले प्रधानमन्त्री पद छा’ड्ने घोषणा

MCC पास नभए शेर बहादुर देउवाले प्रधानमन्त्री पद छा’ड्ने घोषणा,,,

काठमाडौ ।। सरकार बनेको २ महिना सम्म पनि मन्त्रीपरिषद सम्म विस्तार गर्न नसकेर लाचार भएका देउवाले एमसीसी पास गर्न भने दिलो ज्यान लगाएका लगाउनुभएको छ।चौतर्फी वि’रोधका बाबजुत अमेरिका र इण्डीया लाई खुशि बनाउँन मात्रै देउवाको मूख्य दा’उ देखिन्छ ।

एम सीसीकै बिषयमा सत्तागठबन्धनमा गम्भिर खटपट सुरु भएको छ।एमसीसी पास नगरि मन्त्रीपरिषदनै विस्तार न’गर्ने अडान प्रधानमन्त्री देउवाले लिनुभएको छ। यथास्थितीमा एम सीसी पासगर्न नसकिने अडान राखेको माओवादी केन्द्र र नेकपाएस देउवाको अडानपछि झस्किएको छ।

उच्च स्रोतको दा’वी अनुसार प्रधानमन्त्री देउवाले गठबन्ध नका नेताहरुलाई एमसीसी पास गराउँन सहयोग नगरे तुरुन्त संसद विघठन गरेर निर्वाचनमा जाने सम्मको चेतावनी दिनुभएको बताईएको छ।देउवाको चेतावनी पछि प्रचण्ड र माधव नेपाल चेपुवामा परेको दा’वी गरिएको छ।

अधिवेशनको सुरुमै एमसीसी पास गर्ने गरि तयारी गरिएको छ एम सीसी पास गर्नकै लागी देउवा सरकारले देशभर सुरक्षा हाईअलर्ट बनाएको छ।

२०७८ पुष १८, आईतवार प्रकाशित 1 Minute 192 Views

ताजा समाचार