२०७८ माघ ११ मंगलवार

काँडाघारीको होटलबाट महिलासहित ४ पक्राउ ! ड्यूटीमा खटिएको प्रहरीलाई नै यस्तो गरेछन

काठमाडौं । काठमाडौंको काँडाघारीमा प्रहरीमाथि अ’भद्र व्यवहार गरेको अ’भियोगमा चार जना प’क्रा’उ परेका छन् । कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका–९ सनसिटीस्थित ड्यूटीमा खटिएको प्रहरीमाथि अभद्र व्यवहार गरेको अभियोगमा चार जना प’क्रा’उ परेका हुन् ।

प’क्राउ पर्नेमा होटल सञ्चालिका कास्की पोखरा महानगरपालिका– ७ एयरपोर्ट घर भएकी ४२ वर्षीया रुपा थापामगर लगायत चार जना छन् ।

होटलमा हो–हल्ला भइरहेको भन्ने जानकारी प्राप्त हुनासाथ ख’टिएको प्र’हरी टोलीमाथि मादक पदार्थ सेवन गरी ब’सेका उनीहरुले प्र’हरीलाई हातपात गरी अ’भद्र व्यवहार गरेको आ’रोप प्र’हरीले लगाएको छ । घटनामा संलग्न भई फ’रार रहेका कास्कीका २२ वर्षीय रविन थापा मगरको भने खोजी भइरहेको प्र’हरीले जानकारी दिएको छ ।

यस्तै, काठमाडौं महानगरपालिका-४ बिशालनगर डेरा गरी बस्ने गुल्मी रेसुङ्गा नगरपालिका-१० घर भएकी ४७ वर्षीया बदुनी कुवँरको कोठाबाट नगद १ लाख रुपैयाँ तथा सुनका विभिन्न गरगहना समेत गरी अन्दाजी १४ लाख ९५ हजार रुपैयाँ चोरी भएको घ’टनामा संलग्न रहेको अभियोगमा २ जनालाई बुधबार दिउँसो प्रहरीले प’क्राउ गरेको छ ।

प’क्राउ पर्नेहरुमा काठमाडौं महानगरपालिका-३२ कोटेश्वर घर भएकी २३ वर्षीया ईडेन लामा न्यौपाने र ललितपुर हात्तिवन बस्ने महोत्तरी जलेश्वर नगरपालिका-२ घर भएका २२ वर्षीय रितिक चौधरी रहेका छन् ।

कुवँरको कोठामा चोरी भएको भन्ने खबर प्राप्त हुनासाथ महानगरीय वृत्त मालिगाउँबाट खटिएको प्रहरीले उनले काम गर्न राखेकी ईडेनलाई नि’यन्त्रणमा लिई अनुसन्धान गर्ने क्र’ममा निजले उक्त धनमाल चो’री गरी निजकै साथी रितिकलाई राख्न दिएको भन्ने खुल्न

आएपछि ललितपुर सातदोवाटो चोकबाट चोरीका गर’गहना सहित रितिकलाई प्र’हरीले प’क्राउ गरेको हो । यस सम्बन्धमा थप अनुसन्धान गरिरहेको नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय समाचार कक्षले जनाएको छ ।

२०७८ माघ १, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 107 Views

ताजा समाचार