२०७९ जेष्ठ १३ शुक्रबार

सुर्खेतमा नि’स्सा`सिएर एकैघरका चारको मृ`त्यु

सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिका–१० बुद्बुदी गाउँमा नि’स्सा’सि’एर एकाघरका चार जनाको मृ`त्यु भएको छ।

शिवालय गाउँपालिका–४ जाजरकोट स्थायी घर भएका ३५ वर्षीय कल्पा बुढा, उनका आठ वर्षीय छोरा नीरज र नौ वर्षीय अर्का छोरा चीरञ्जीवी र कल्पाकै दाजुको पाँच वर्षीय छोरा सम्राट घरमै मृ`त अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका प्रहरी नायब उपरीक्षक रामप्रसाद घर्तीले बताए।

घरमा कोइला बालेर झ्याल ढोका थु’ने’र बस्दा उनीहरूको मृ,त्यु भएको हुन सक्ने प्रहरीको अनुमान छ। उनीहरूको शनिबार बेलुकी मृ`त्यु भएको हो। प्रहरी नायब उपरीक्षक घर्तीका अनुसार मृ`तक कल्पाका श्रीमान् कृष्ण बुढा जाजरकोटबाट आउँदै गरेकाले चारै जनाको श`व परीक्षण हुन सकेको छैन।

यस्तै पाँचथरमा मकर नुहाउन गएका एक युवकको खोलाले ब`गा`एर मृ`त्यु भएको छ । मकर नुहाउने क्रममा हिजो दिउँसो १२ः४५ बजे जिल्लाको तुम्बेवा गाउँपालिका–१ रातमाटेका २९ वर्षीय इन्द्रबहादुर बुढाथोकीलाई तमोर नदीले लिक्टिङ भन्ने ठाउँबाट बगाएको थियो ।

बुढाथोकी बे’प’त्ता भएपछि मकर नुहाउन पुगेका स्थानीयवासी तथा इलाका प्रहरी कार्यालय मौवा र अस्थायी प्रहरी चौकी नुवाखोलाबाट ख`टि`एको प्रहरी टोलीले खोजी गर्ने क्रममा करिब चार किलोमिटर दक्षिणमा बुढाथोकीको श`व फेला पारेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाँचथरले जनाएको छ ।

तुम्बेवा–२ हाकपारामा नदी किनारामा बुढाथोकीको श`व फेला परेपछि कानुनी प्रक्रि`या पूरा गर्न इलाका प्रहरी कार्यालय रबिबाट प्रहरी निरीक्षक केशव अधिकारीको टोली घ´टनास्थल पुगेको प्रहरीले जनाएको छ । ताजा खबर बाट

२०७८ माघ ३, सोमबार प्रकाशित 0 Minutes 118 Views

ताजा समाचार