२०७९ जेष्ठ १३ शुक्रबार

१३ व’र्षीया किशोरीलाई रा’तभ’री ब’ला’त्का’र गर्ने सैनिक ह’वल्दार प’क्रा’उ,,,,

प्रहरीले १३ वर्षीया किशोरीको ब’लात्कार गरेको आरोपमा नेपाली सेनाका एक हवल्दारलाई प’क्रा’उ गरेको छ। प’क्रा’उ पर्नेमा कञ्चनपुर घर भएका गोविन्द सिंह विष्ट रहेका छन्। विष्टलाई महानगरीय अ’पराध महाशाखाले कोटेश्वरबाट प’क्राउ गरेको हो। विष्टमाथि कार्तिक ३० गते कोटेश्वरस्थित एक लजमा राखेर १३ वर्षीया किशोरीको ब,’लात्कार गरेको आ’रोप छ।

उनले रामेछाप घर भएकी बा’लिकालाई उनले ल’गनखेलबाट फ’काएर कोटेश्वर ल्याएर ब,’लात्कार गरेको प्रहरीले जानकाकरी दिएको छ। ३६ वर्षीय विष्ट ललितपुरको लेलेस्थित सैनिक ग’णमा कार्यरत छन्। उनी अहिले भक्तपुरको नगरकोटमा ता’लिम गरिरहेका थिए। बुधवार प’क्राउ गरेर सैनिक हवल्दारलाई महानगरीय प्र’हरी वृत्त बानेश्वरमा राखिएको छ। किशोरीले उनीवि’रुद्ध ब,’लात्कारको उ’जुरी दिएकी थिइन्।

किशोरीलाई कोटेश्वरको आयुषा होटलमा राखेर रातभर ब’लात्कार गरेर वि’क्षिप्त अ’वस्थामा छाडेर उनी भागेको अपराध महाशाखाका एकजना अधिकृतले जानकारी दिए । प्र’हरीले १३ वर्षीया किशोरीको ब’लात्कार गरेको आ’रोपमा नेपाली सेनाका एक हवल्दारलाई प’क्रा’उ गरेको छ। प’क्रा’उ पर्नेमा कञ्चनपुर घर भएका गोविन्द सिंह विष्ट रहेका छन्।

विष्टलाई महानगरीय अपराध महाशाखाले कोटेश्वरबाट प’क्रा’उ गरेको हो। विष्टमाथि कार्तिक ३० गते कोटेश्वरस्थित एक लजमा राखेर १३ वर्षीया किशोरीको ब,’लात्कार गरेको आरोप छ। उनले रामेछाप घर भएकी बा’लिकालाई उनले लगनखेलबाट फ’काएर कोटेश्वर ल्याएर ब,’लात्कार गरेको प्रहरीले जानकाकरी दिएको छ।३६ वर्षीय विष्ट ललितपुरको लेलेस्थित सैनिक ग’णमा का’र्यरत छन्।

उनी अहिले भक्तपुरको नगरकोटमा ता’लिम गरिरहेका थिए। बुधवार प’क्राउ गरेर सैनिक हवल्दारलाई महानगरीय प्रहरी वृ’त्त बानेश्वरमा राखिएको छ। किशोरीले उनीवि’रुद्ध ब,’लात्कारको उ’जुरी दिएकी थिइन् किशोरीलाई कोटेश्वरको आयुषा होटलमा राखेर रातभर ब’लात्कार गरेर वि’क्षिप्त अ’वस्थामा छाडेर उनी भागेको अ’पराध महाशाखाका एकजना अ’धिकृतले जानकारी दिए।

२०७८ माघ ११, मंगलवार प्रकाशित 1 Minute 76 Views

ताजा समाचार