२०७९ जेष्ठ ८ आईतवार

१६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको श’व घरभित्रै फेला

धनकुटा । गत १६ पुसदेखि हराइरहेकी धनकुटा नगरपालिका-४ छारागाँउकी ५२ वर्षीया सीता श्रेष्ठको ह’त्या गरी पुरेको अवस्थामा घरभित्रै श’व फेला परेको छ । घरको भुइँतलामा पुरेको अवस्थामा सोमबार श’व फेला परेको हो ।

शरीरमा विभिन्न खालका चोटहरु रहेको र श’व गलेको अवस्थामा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका डिएसपी सुरज कार्कीले जानकारी दिए। सीता हराएको भनेर २१ पुसमा जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा उजुरी परेको कार्कीले जानकारी दिए।उजुरीपछि प्रहरीले कुकुर परिचालन गरेर खो’जतलाश गरे पनि फेला पार्न सकेको थिएन । लामो समयसम्म घ’टनाको विषयमा प्रहरीले केही पत्ता लगाउन नसक्दा प्रहरी चुकेको स्थानीयको आरोप थियो।

सीताको ह’त्या घरायसी वि’वादको क्रममा उनकै श्रीमान सीताराम भनिने सीताकुमार श्रेष्ठले गरेको खुल्न आएको डिएसपी कार्कीले जानकारी दिए। श्रीमती ह’त्या गरी घरभित्र श’व पुरेर फरार रहेका सीतारामलाई आइतबार ललितपुरबाट पक्राउ गरी धनकुटा ल्याएको प्रहरीले जनाएको छ। घ’टनाको थप अनुसन्धान गरी कर्तव्य ज्या’न शीर्षकमा मुद्दा दर्ताको तयारी गरेको प्रहरीले जनाएको छ।

२०७८ माघ १५, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 126 Views

ताजा समाचार