२०७९ जेष्ठ ८ आईतवार

कतार जान ठिक्क परेका पाठक एयरपोर्टमै रोकिए, बट्टाभित्र यस्तो भेटियो !

कतार जान ठिक्क परेका पाठक एयरपोर्टमै रोकिए, बट्टाभित्र यस्तो भेटियो !

काठमाडौ : नेपाल प्रहरीले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल काठमाडौंबाट एक युवकलाई गाजासहित पक्राउ गरेको छ।

आज बिहान कतार एयरवेजको विमानबाट कतारको दोहा जान लागेका चितवन खैरेनी १० का २९ वर्षीय बुद्धराज पाठकलाई पक्राउ गरेको हो।

उनको कालो रङ्गको लगेजझोलालाई चेक गर्दा ग्या”स्ट्रि”क ह”र”ण चू”र्ण, सगरमाथा आ”युर्वे”दिक औषधीउद्योग लेखिएको सि”ल गरेको ब”ट्टाहरू भित्रगाजा फेला परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ। आवश्यक अ’नुसन्धान तथा का’रबाहीको लागि ब्युरो प्रहरीले कोटेश्‍वर पठाएको जानकारी दिएको छ।

विदेशमै रक्सी कारखाना चलाउने दुई नेपाली पक्राउ, ४८ ड्रम र’क्सी र पे’स्तोल बरामद कुवेत । कुवेतमा अ’वैध म’दिरा कारखाना सञ्चालन गर्दै आएका दुई नेपाली पक्राउ परेका छन्। कुवतेको गृह मन्त्रालयलाई गराइएको जानकारीअनुसार सुलैबिया क्षेत्रको एक घरमा २४ वर्ष र २७ वर्षका दुई नेपालीले म’दिरा कारखाना सञ्चालन गर्दै आएका थिए।

२०७८ माघ १६, आईतवार प्रकाशित 0 Minutes 181 Views

ताजा समाचार