२०७९ जेष्ठ ८ आईतवार

डलरमा आँखा लगाउँदा असई प’क्राउ,,

चैत २ मा चाँगुनारायणमा झगडा भएको सुराक पाएपछि मान्छे पक्राउ गर्न गएका थिए महानगरीय प्रहरी प्रभाग साँखुका असई दिलिप खड्का टोली लिएर गएका थिए ।

मृतक रेशम बुढाथोकी र हत्या आरोपीको साथबाट उनले नगद ८ लाख सहित केही डलर बरामद गरेका थिए । मृतकले कागजको बाहिर राखेको १ रुपैयाँ दरका केही डलर असई खड्काले बरामदी मुचुल्कामा देखाएनन् । उनले ‘डलरको कुरा नगर्नु’ भनेर आफ्नै गोजीमा राखेर हिँडे । सो कुरा लिक भएपछि उनलाई पनि पक्राउ गरिएको छ ।

साँखुमा कार्यरत असई खड्कालाई ठगी सम्बन्धी कसुरमा म्याद लिएर अनुसन्धान भइरहेको भक्तपुर परिसरका डिएसपी पाण्डेले जानकारी दिए । उनले भने, ‘सो घटनामा ज्यान सम्बन्धी कसुर र ठगी सम्बन्धी मुद्दा दर्ता गरेका छौं ।’

साँखु प्रहरीले असईको घरबाट डलर बरामद गरेर भक्तपुर परिसरलाई जिम्मा लगाएको छ ।

२०७८ चैत्र १३, आईतवार प्रकाशित 0 Minutes 119 Views

ताजा समाचार