२०७९ जेष्ठ ८ आईतवार

जन्मदिनको केक काट्ने क्रममा श्रीमान्–श्रीमतीबीच झ”गडा, बिहान श्रीमतीको श व झु”ण्डि’एको अ’व’स्था’मा फेला…

नोएडाको सेक्टर-119 बाट आ; त्म ह; त्याको ड’रलाग्दो घटना बाहिर आएको छ। जहाँ जन्मदिनको खुसी क्षणमै दुःखमा परिणत भयो । जानकारीका अनुसार श्रीमतीको जन्मदिनमा केक का’ट्नेबित्तिकै श्रीमान श्रीमतीबीच झ’गडा भयो ।

त्यसपछि श्रीमतीले पंखामा झु”ण्डि’ए’र आ; त्म ह; त्या गरिन् । सूचना पाएपछि नोएडा पुलिस घ’टनास्थलमा पुग्यो र अनुसन्धान सुरु गर्यो।यो घटना नोएडाको सेक्टर-119 मा स्थित हाइ-प्रोफाइल एल्डिको निमन्त्रणा सोसाइटीको हो। यहाँ सोनम सिंह नामकी महिला आफ्ना पति उत्तम कुमारसँग बस्थे । मृ तक महिलाका श्रीमान् ठूलो कम्पनीमा इन्जिनियर छन् र दुबैको १० वर्षको छोरा छ ।

त्यसैले बिहीबार राति १२ बजे केक का’ट्ने कार्यक्रम थियो । केक का’ट्ने क्रममा श्रीमतीको श्रीमान उत्तमसँग कुनै कुरालाई लिएर झ’गडा भयो । केही समयपछि कुरा शान्त भयो र सोनम आफ्नो कोठामा सुतिन् । बिहान बाहिर नआएपछि श्रीमानले आवाज उठाए । तर भित्रबाट कुनै प्रतिक्रिया आएन ।

प्रहरीले शवलाई पोष्टमार्टमका लागि पठाएर घटनाको अनुसन्धान सुरु गरेको छ । प्रहरीले सोनमका श्रीमानसँग सोधपुछ गरी आ; त्म ह; त्या किन गर्यो भन्ने बारे पत्ता लगाउने प्रयास गरिरहेको छ । यो घटनापछि परिवारमा शो क छाएको छ । नोएडाको सेक्टर-119 बाट आ; त्म ह; त्याको ड’रलाग्दो घटना बाहिर आएको छ। जहाँ जन्मदिनको खुसी क्षणमै दुःखमा परिणत भयो । जानकारीका अनुसार श्रीमतीको जन्मदिनमा केक का’ट्नेबित्तिकै श्रीमान श्रीमतीबीच झ’गडा भयो ।

त्यसपछि श्रीमतीले पंखामा झु”ण्डि’ए’र आ; त्म ह; त्या गरिन् । सूचना पाएपछि नोएडा पुलिस घ’टनास्थलमा पुग्यो र अनुसन्धान सुरु गर्यो।यो घटना नोएडाको सेक्टर-119 मा स्थित हाइ-प्रोफाइल एल्डिको निमन्त्रणा सोसाइटीको हो। यहाँ सोनम सिंह नामकी महिला आफ्ना पति उत्तम कुमारसँग बस्थे । मृ तक महिलाका श्रीमान् ठूलो कम्पनीमा इन्जिनियर छन् र दुबैको १० वर्षको छोरा छ ।

त्यसैले बिहीबार राति १२ बजे केक का’ट्ने कार्यक्रम थियो । केक का’ट्ने क्रममा श्रीमतीको श्रीमान उत्तमसँग कुनै कुरालाई लिएर झ’गडा भयो । केही समयपछि कुरा शान्त भयो र सोनम आफ्नो कोठामा सुतिन् । बिहान बाहिर नआएपछि श्रीमानले आवाज उठाए । तर भित्रबाट कुनै प्रतिक्रिया आएन ।

प्रहरीले शवलाई पोष्टमार्टमका लागि पठाएर घटनाको अनुसन्धान सुरु गरेको छ । प्रहरीले सोनमका श्रीमानसँग सोधपुछ गरी आ; त्म ह; त्या किन गर्यो भन्ने बारे पत्ता लगाउने प्रयास गरिरहेको छ । यो घटनापछि परिवारमा शो क छाएको छ

२०७८ चैत्र १५, मंगलवार प्रकाशित 1 Minute 94 Views

ताजा समाचार