२०७९ जेष्ठ १० मंगलवार

मोटरसाइकलको चक्कामा सल बेरिँदा लडेर एक युवतीको मृ’त्यु,,

काठमाडौं : मोरङको ग्रामथान गाउँपालिका–७ बजरंगबलीमा मंगलबार मोटरसाइकलको चक्कामा आफैँले लगाएको सल बेरिँदा ल’डेर एक युवतीको मृत्यु भएको छ।

मृत्यु हुनेमा सुनसरीको इटहरी उपमहानगरपालिका ८ की २१ वर्षीया रेश्मा नेपाली रहेको मोरङ प्रहरीले जनाएको छर ल’डेर गम्भीर घाइते भएकी उनको उपचारका क्रममा विराटनगरस्थित विराट नर्सिङहोममा मृत्यु भएको हो।

बुधबार बेलुका पौने ७ बजे को ३८ प २२ ०३ नम्बरको मोटरसाइकलको पछाडी सवार उनले लगाएको लेहेङगाको सल मोटरसाइकलको चक्कामा बेरिँदा उनी मोटरसाइकलबाट ल’डे’की थिइन् मोटरसाइकलसहित चालकलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय हरैँचाले नियन्त्रणमा लिएको छ। फोटो फाईल

यो पनि, बाँकेको भेरी अस्पताल, नेपालगञ्जलाई सेवा प्रवाहमा उत्कृष्ट काम गरेको भन्दै सम्मान गरिएको छ । आर्थिक वर्ष २०७८÷७९ मा तोकिएको वार्षिक कार्यक्रमअनुसार विकास निर्माण तथा सेवा प्रवाहमा उत्कृष्ट कार्यसम्पादन गरेकाले सो अस्पताललाई रु पाँच हजार पुरस्कारसहित सम्मान गरिएको हो ।

बाँकेका प्रमुख जिल्ला अधिकारी सूर्यबहादुर खत्रीले भेरी अस्पतालका डा राजन पाण्डेलाई उक्त पुरस्कार प्रदान गर्नुभयो । जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाँकेले जिल्लामा उत्कृष्ट कार्यसम्पादन गर्ने कार्यालयलाई पुरस्कार तथा सम्मान गर्ने नीति लिएको छ ।

अस्पताललाई कर्मचारी मिलन केन्द्र बाँकेको कार्यक्रममा पुरष्कृत तथा सम्मान गरिएको थियो । सो अवसरमा कर्मचारी मिलन केन्द्रले प्रकाशन गरेको नयाँ क्यालेण्डरको समेत विमोचन गरिएको थियो ।

२०७९ बैशाख ७, बुधबार प्रकाशित 0 Minutes 152 Views

ताजा समाचार