२०७९ असार २१ मंगलवार

विजयको खुसीयाली मनाउँदा बेहोस भएका वडा सदस्यको मृ’त्यु,,,हार्दिक श्रद्धाञ्जली !!

धनकुटा : चौविसे गाउँपालिका वडा नं. २ का नवनिर्वाचित वडा सदस्य सूर्यअटल मगरको मृत्यु भएको छ । मतपरिणाम सार्वजनिक भएपछि खुसीयाली मनाउँदै गर्दै बेहोस भएर ढलेको र उपचारकाको क्रममा नोबेल अस्पताल विराटनगरमा मृत्यु भएको धनकुटाका प्रहरी नायव उपरीक्षक चिरञ्जीबी दाहालले जानकारी दिए ।

शनिबार आएको मत परिणाम अनुसार चौविसे गाउँपालिका वडा नं. २ को वडा सदस्यमा नेकपा एमालेको तर्फबाट उम्मेदवार रही विजयी भएका थिए ।

रामेछापको दोरम्बा शैलुङ गाउँपालिकामा एमालेका उम्मेदवारले अग्रता लिएका छन् । १ हजार ९ सय मतगणना हुँदा गाउँपालिका अध्यक्षमा एमाले उम्मेदवार टंक चौलागाईंले ९२६ मत ल्याएका छन्। यसैगरी गठबन्धनका उम्मेदवार माओवादी केन्द्रका मैनकुमार मोक्तानले ७९४ मत पाएका छन्।

उपाध्यक्षमा एमालेकी मुना कँडेल थापामगरले ९२८ मत र गठबन्धनबाट कांग्रेसकी खमला मगरले ७०३ मत प्राप्त गरेका छन् । वडाध्यक्षमा पनि एमालेले लिड गरिरहेको छ। एमालेका प्रेम लामाको ९४६ मत ल्याउँदा गठबन्धनबाट माओवादी केन्द्रका भक्त थामीले ७९३ मत पाएका छन्। अहिले पनि मत गणना जारी रहेको छ।

२०७९ जेष्ठ १, आईतवार प्रकाशित 0 Minutes 431 Views

ताजा समाचार