२०७९ चैत्र १८ शनिबार

एका बिहानै आयो भोजपुर केन्द्रबिन्दु बनाएर ५.३ रेक्टर स्केलको भूकम्प

पूर्वी नेपालको भोजपुर आसपास केन्द्रबिन्दु बनाएर ५.३ रेक्टर स्केलको भुकम्प गएको छ। भूकम्प मापन केन्द्रका अनुसार भोजुपुरलाई केन्द्रबिन्दु बनाएर आइतबार बिहान ८: १३ बजे भुकम्प गएको हो। पूर्वी नेपालसहित भुकम्पको धक्का काठमाडौं उपत्यकामा पनि महसुस गरिएको थियो।

खुशीको खबर ! खुल्यो इजरायल एकैपटक १ हजार नेपाली लाने, मासिक तलब २ लाख, यसरी दिनुहोस् आवेदन (जानकारीका लागि सेयर)   खुशीको खबर ! खुल्यो इजरायल एकैपटक १ हजार नेपाली लाने, मासिक तलब २ लाख, यसरी दिनुहोस् आवेदन (जानकारीका लागि सेयर)**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

निर्मलाको ह$त्यारा सार्वजनिक कहिले?देउवा र ओली सरकारलाई चुनौती,नयाँ रहस्य! Nirmala Panta case update                                   त्यसैले देखेको 30 सेकेण्ड भित्रमा शेयर गर्नुहोस ।२४ घण्टाभित्र भित्रमा तपाइले नसोचेको काम बन्नेछ बिल्कुलै बेवस्ता नगर्नुहोला !!!   दुई मुखे सर्पबाट […]

२०७९ श्रावण १५, आईतवार प्रकाशित 1 Minute 294 Views