२०७९ आश्विन २१ शुक्रबार

मालिस गरिदिने बहानामा मुखमा कपडा कोचेर ब*लात्कार गर्दा महिलाको मृ*त्यु

 

मालिस गरिदिने बहानामा मुखमा कपडा कोचेर ब*लात्कार गर्दा महिलाको मृ*त्यु

 

मालिस गरिदिने बहानामा मुखमा कपडा कोचेर ब*लात्कार गर्दा महिलाको मृ*त्यु

 

काठमाडौं । मध्य प्रदेशको ग्वालियरमा एक अधबैंसे महिलाको बला*त्कारपछि ह*त्या भएको सनसनीपूर्ण घ*टना सार्वजनिक भएको छ । घ*टनाको खुलासा गर्दै प्रह*रीले आरो*पीलाई पक्रा*उ गरेको छ ।

 

ह*त्या भएको एक दिनपछिसम्म आरोपी चन्दन गौरले शव घरमा लुकाएर राखेको प्रहरीले जनाएको छ । उनी पेशाले मिठाई व्यवसायी हुन् र चकलेटको काम पनि गर्छन् ।

 

मृ*तक महिलाले आ*रोपित चन्दन गौरलाई एउटै इलाकामा बस्ने भएकाले चिनेको प्र*हरीले जनाएको छ । त्यसैले उनी कम्मरको मसाज गर्न उनीकहाँ गइन् । यसै क्रममा चन्दनको मनसाय बिग्रियो । उनले महिलालाई बला*त्कार गर्न खोजेका थिए । महिलाले वि*रोध गरेपछि चन्दनले टाउकोमा ला*ठी प्र*हार गरी हात खुट्टा बाँधे*र मुखमा कपडा हाले ।

 

उनले अचेत अवस्थामा महिलालाई बला*त्कार गरेका थिए । यसैबीच टाउकोमा गहिरो चो*ट लागेर महिलाको मृ*त्यु भएको छ । त्यसपछि अभियुक्त महिलाको श*व घरमै छोडेर फेरी लगाउन गए । राति घर फर्किएपछि खाना पकाएर खान्थे ।

 

त्यसपछि श*व बाहिर फा*लियो । प्रह*रीलाई झु*क्याउन उनले घट*नास्थलमा आफ्नो उपस्थिति देखाए । इलाकामा प्र*हरीको सोधपुछ देखेर उनी ड*राए । त्यसपछि उनी सबैभन्दा पहिले मु*रारको बडा गाउँ गए, जहाँ मादक पदार्थ सेवन गरी कारसँग ठोक्किए । त्यसपछि उनलाई जयरोग अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।

 

यस विषयमा एसपी ग्वालियर अमित सांघीले भने, ‘दुई दिन अस्पतालमा भर्ना भएपछि आरोपी पैदलै ससुराको घर दतिया पुगेका थिए । यहाँ प्रहरीले वडाका सबैसँग सोधपुछ गरेपछि एउटा घरको ढोका बन्द रहेको फेला पारेको हो । त्यहाँ बस्ने व्यक्ति पनि बेपत्ता थिए। त्यसपछि प्रह*रीले उनलाई शं*का गरेपछि *प्रहरीले योजना बनाएर आरो*पीलाई समा*त्यो । सोधपुछका क्रममा उनले ह*त्या र बला*त्कार गरेको स्वीकार गरेका छन् ।’

२०७९ भाद्र २९, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 52 Views

ताजा समाचार