२०७९ आश्विन २१ शुक्रबार

असोज महिना भरमा यी राशिको जीवनमामा ठूलो परिवर्तन आउँदै, कुन-कुन राशि !

यस महिना शुक्र ग्रह सिंह राशिबाट कन्या राशिमा राशि परिवर्तन गर्नेछ । ज्योतिष शास्त्रका अनुसार शुक्र ग्रह २४ सेप्टेम्बरको राति ०९:०४ बजे कन्या राशिमा प्रवेश गर्नेछ। शुक्रको यो राशि परिवर्तनले धेरै राशिका मानिसहरुका लागि लाभदायक साबित हुन सक्छ।

धार्मिक मान्यता अनुसार शुक्र ग्रहलाई भौतिक सुखको कारक मानिन्छ । कुनै व्यक्तिको कुण्डलीमा शुक्र ग्रह बलियो स्थानमा भएमा सबै प्रकारका सुख प्राप्त हुने जनविश्वास रहेको छ । साथै, यो पनि मानिन्छ कि यदि कुण्डलीमा यसको प्रभाव प्रतिकूल भयो भने, उसले समस्याको सामना गर्न सक्छ। यहाँ हामी चार राशिको बारेमा बताउनेछौं जसका लागि शुक्रको यो राशि परिवर्तन यस अवधिमा लाभदायक साबित हुन सक्छ।

सिंह राशि

यस समयमा, यी राशिका व्यक्तिहरूले धेरै स्रोतहरूबाट धन प्राप्त गर्न सक्छन्। तनाव मुक्त रहनेछ र दम्पतीले जीवनमा सन्तान पनि पाउन सक्छन्। व्यापारमा पनि सफलता मिल्नेछ र यसबाट आम्दानी बढ्न सक्छ।

कन्या राशि

यो समय सबैभन्दा अनुकूल रहेको छ । आर्थिक बृद्धि हुनसक्छ र साथसाथै लगानीका लागि पनि राम्रो समय हुन सक्छ । केही समयदेखि चलिरहेको समस्याबाट पनि छुटकारा पाउन सकिन्छ। करियरमा पनि राम्रो नतिजा प्राप्त गर्न सकिनेछ । प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षाको तयारीमा लागेका स्वदेशीहरूले राम्रो नतिजा ल्याउन सक्छन्।

मिथुन राशि

जमिन सम्बन्धी लाभ हुन सक्छ। साथै, राम्रो आर्थिक लाभको सम्भावना छ। मान-सम्मानमा पनि वृद्धि हुनसक्छ। प्रम सम्बन्धित समस्याहरू पनि हटाउन सकिन्छ। कार्यस्थलमा सफलताको अवसर पनि मिल्न सक्छ ।

कर्कट राशि

आर्थिक दृष्टिकोणले यो समय राम्रो हुन सक्छ। विभिन्न माध्यमबाट धन प्राप्ति हुन सक्छ, जसका कारण आम्दानी बढ्नेछ । ऋण सम्बन्धी समस्याहरू धेरै हदसम्म समाधान गर्न सकिन्छ। कार्यस्थलमा पनि तपाईको कामको प्रशंसा हुन सक्छ। पदोन्नतिका साथै करियरमा राम्रो समय बित्ने सम्भावना छ।

२०७९ भाद्र ३१, शुक्रबार प्रकाशित 1 Minute 85 Views

ताजा समाचार