२०७९ आश्विन १० सोमबार

साउथ सुपरस्टार रश्मिका समेतले प्रसंसा गरेको नेपाली बालिकाको भिडियो यस्तो रहेछ

साउथ सुपरस्टार रश्मिका समेतले प्रसंसा गरेको नेपाली बालिकाको भिडियो यस्तो रहेछ

साउथ सुपरस्टार रश्मिका मन्दना’ले भेट्न खोजेकी बालिका हैटौडा’को रसल एकेडे’मीकी बारिसा क्षेत्री भएको खुलेको छ ।साउथ फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’को सुपरहिट गीत ‘सामी सामी’मा गज्जबले नाचिरहेकी ति नानी कक्षा यूकेजीमा अध्ययनरत छिन् ।

उनले विद्या’लयमा हरेक शुक्र’बार हुने अतिरिक्त क्रिया’कलापका क्रममा उनले यो गीतमा नृत्य गरे लगत्तै उक्त नृत्य भाइरल बन्दै रश्मिकासम्म पुगेको हो ।यो भिडियो भाइरल भए’पछि सामाजिक संजा’लमा यो फिल्मकी नायिका रश्मी’का मन्दनाले पनि भिडियो हेरिन् । भिडियो हेरेर प्रभा’वित भएकी उनले नेपाली बालिका’लाई भेट्ने इच्छा राखेकी छिन् ।

सामा’जिक संजालमा भिडियो शेयर गर्दै चर्चित ना’यिकाले आफ्नो दिन नै बनेको उल्लेख गरेकी छिन् । उनले लेखेकी छिन्–‘मेड माई डे ।म यी सुन्दर बालिका’लाई भेट्न चाहन्छु । तर, कसरी रु’ बारिसा क्षेत्रीको उक्त भिडियो हेरे’पछि आँफु सानी बालिका’को फ्यान नै भएको रश्मिकाले उल्लेख गरेकी छिन् ।

यो पनि – यामी गौतमको आगामी वेब सिरिज होस्टेज चर्चामा छ । नायिकाले सामा’जिक सञ्जाल’मार्फत आफ्नो वेब सिरिजको अनौठो तरिकाले प्र’चार गरिरहेकी छिन् । उनले कयौं स्टारको खाता आफ्नो हातमा लिएकि छिन् । उनले केही शर्त राखेकी छिन् र त्यो शर्त पूरा गरेपछि मात्रै सेलेब्सको खाता’बाट आफ्नो नियन्त्रण हटाउनेछिन् ।

डिज्नी प्लस हट’स्टारले ती सेलेब्सको नाम खुला’सा गरेको छ जसको खाता यामी संग छ। आखिर यमीको मिशन के हो, यसका लागि केही समय कुर्नु’पर्नेछ । हिना खानले हालै इन्स्टा’ग्राममा एउटा भिडियो सेयर गरेकी छिन् । यो भिडि’योमा हिना खानले फ्यान’सँग कसरी सुरु र अन्तरक्रिया गर्छिन् भन्ने देख्न सकिन्छ ।

तर भिडियोको ४(५ सेकेन्ड’पछि यामी गौतम त्यहाँ आइन् र उनले हिना खानको खाता अहिले आफ्नो कब्जा’मा रहेको बताइन् । यस’बाहेक हिनाले आफ्नो नियन्त्रण’बाट बाहिर गएपछि आफ्नो जीवनमा यस्तै एउटा किस्सा सुनाउनु’पर्ने उनको भनाइ छ ।त्यस’पछि मात्र उनको खाता फिर्ता हुनेछ।हिनाले पनि ढिला गरिनन् र छिट्टै उनले एउटा नयाँ भिडियो सेयर गरीन् ।

जसमा उनले सफ’लताको शिखरमा रहेको क्षण र करियरको बृद्धि’लाई ध्यानमा राख्दै सिरियल ‘ये रिश्ता क्या कहलाता है’ छोडेकी थिइन् । यो निर्णय उनको लागि धेरै कठिन थियो र जीवन परिवर्तन गर्न साबित भयो। हिना खानले किस्सा सुनाउँदै यामी गौतम’लाई अब आफ्नो खाता फिर्ता गरिदिन अ’नुरोध गरिन् ।

भिडियो हेर्न यहाँ थिच्नु,होस् ।

२०७९ आश्विन १, शनिबार प्रकाशित 0 Minutes 90 Views

ताजा समाचार