२०८० जेष्ठ १९ शुक्रबार

मकवानपुरको भीमफेदीमा बस दु*र्घटना : मृ*तकको संख्या ७ पुग्यो

काठमाडौं । काठमाडौंबाट विरगञ्ज जादै गरेको मिनिबस मकवानपुरको भीमफेदीमा दु*र्घटना भएको छ । उक्त मिनिबस दु*र्घटनामा परि ६ जनाको घ*टनास्थलमा मृ*त्यु भएको छ ।  ना ३ ख ७८५८ नम्बरको बस दु*र्घटना भएको हो । दु*र्घटनामा परेर ६ जनाको घ*टनास्थलमा मृ*त्यु भएको छ भने घाइतेको उद्दार गरिएको मकवानपुर प्रहरीले बताएको छ ।

मकवानपुरको भीमफेदीमा मिनी बस दु*र्घटना हुँदा मृ*त्यु हुनेको संख्या ७ पुगेको छ ।  भीमफेदी गाउँपालिका वडा नम्बर- ६ जुरिखेतस्थित ना ३ ख ७८५८ नम्बरको मिनी बस काठमाडौंबाट वीरगन्जतर्फ जाँदै गर्दा दु*र्घटना भएको थियो ।

सो स्थानको ११ घुम्तिस्थित सडकबाट ६० मिटर तल खस्दा सुमोसँग ठक्कर खान पुगेको थियो । दु*र्घटना हुँदा ६ जनाको घ*टना स्थलमै मृ*त्यु भएको थियो भने एक जनाको उपचारका लागि हेटौंडा अस्पताल ल्याउने क्रममा मृ*त्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी उपरीक्षक वामदेव गौतमले जानकारी दिए ।

२०७९ आश्विन ६, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 53 Views