२०७९ चैत्र ७ मंगलवार

मोरङमा धामी बस्न हिँडेका युवक मृ*त भेटिए

मोरङमा धामी बस्न हिँडेका युवक मृ*त भेटिए

१४ असोज, विराटनगर । मोरङको सुनवर्षी नगरपालिकामा धामी बस्न हिँडेका एक युवक मृ*त भेटिएका छन् । वडा नम्बर ४ बटरबारीका ३२ वर्षीय अशोककुमार यादव मृ*त भेटिएका हुन् ।

बिहीबार साँझ उनी घरबाट धामी बस्नका लागि लरीकट्टा भन्ने ठाउँमा जान्छु भन्दै हिँडेका थिए । शुक्रबार विहान घरबाट करिब डेढ किलोमिटर टाढा सडकमा उनको श*व फेला परेको हो ।

प्र*हरीका अनुसार मृ*तकको पेटमा ठूलो चो*ट छ । स्थानीयले भने पेटमा छुरा प्र*हार गरी ह*त्या भएको दा*बी गरेका छन् ।

जिल्ला प्र*हरी कार्यालय मोरङका डीएसपी दीपक श्रेष्ठले घ*टना शं*कास्पद भएकाले तालिम प्राप्त कुकुरसहितको प्र*हरी टोली परिचालन गरेर अनुसन्धान अघि बढाएको बताए । ‘मृ*तकको पेटमा गहिरो चो*ट छ,’ उनले भने, ‘घ*टना शं*कास्पद छ, तालिमप्राप्त कुकुरसहितको टोली परिचालन गरेका छौं ।’

सुनवर्षी नगरपालिका– ४ का वडा अध्यक्ष छेदिया यादवका अनुसार मृ*तक युवक धामी झाँक्रीको काम गर्छन् । बिहीबार धामी काम गर्न बोलाएपछि घरबाट हिडेका थिए । ‘गाउँमा धामी झाँक्री राख्ने चलन हुन्छ’, उनले भने, ‘धामी गर्न बोलाएका कारण हिजो बेलुका लरीकट्टा जाने भन्दै घरबाट हिँडेका थिए, उता पुगे नपुगेको जानकारी छैन ।’ उनले घ*टनाको अनुसन्धान गरी दोषीलाई कारवाही गर्न माग गरे ।

यादव लरीकट्टा पुगेको वा नपुगेको खुलेको छैन । डीएसपी श्रेष्ठका अनुसार बिहीबार उनी प्रदेश १–०२–०४४ प.३२६१ नम्बरको मोटरसाइकलमा घरबाट निस्किएका थिए । शुक्रबार बिहान घरबाट पूर्वतर्फको भित्री सडक खण्डमा राखिएको अवस्थामा मोटरसाइकल भेटिएको थियो ।

मोटरसाइकल भएको स्थानबाट करिब १० मिटर दक्षिण सडकमा उनको श*व फेला परेको थियो । धारिलो हतियार प्र*हारबाट पेटमा गम्भीर चो*ट लागेका उनको शरीरका अन्य भागमा पनि चो*ट पटक देखिन्छ । घ*टना शं*कास्पद देखिएकाले सूक्ष्म रुपमा अनुसन्धान अघि बढाइएको डीएसपी श्रेष्ठले बताए । मृ*तकको श*व पोष्टमार्टमका लागि कोसी अस्पताल पठाइएको छ ।

२०७९ आश्विन १४, शुक्रबार प्रकाशित 0 Minutes 62 Views

ताजा समाचार