२०७९ जेष्ठ ८ आईतवार

आजको राशिफल, २०७८ असोज १४ बिहिवार

आजको राशिफल
मेष राशी (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) – Aries
मित्र तथा हितैषीको सहयोगले कामकाजमा सफलता प्राप्त हुनेछ, मान , पद प्रतिष्ठामा वृद्धि हुनेछ। मनमा उमङ्ग र उत्साहको संचार होला, तर उपरान्ह पछी पेट सम्बन्धी समस्याले सताउला। आजको दिन वृद्धहरुको सेवा गरेमा अझै राम्रो हुनेछ।

वृष राशी (इ, उ, ए, ओ, वा, वि, वु, वे, वो)- Taurus
स्वास्थमा बाधा आउन सक्छ साबधानी अपनाउनु होला, पशुचौपाया तथा कृषि बाट नोक्सानी हुन सक्छ। शत्रु पक्ष बलवान हुनेछ, मन त्रसित तथा अस्थिर हुनेछ । आजको दिन पिपलमा जल चढाएर शुरु गर्दा राम्रो हुनेछ ।

मिथुन राशी (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, हा) – Gemini
राज्यपक्षबाट सहयोग प्राप्त हुनेछ, इज्जत प्रतिष्ठामा वृद्धि होला धार्मिक कार्यमा संलग्न हुन पाइएला, धन तथा मान प्राप्ति हुनेछ, बैदेसिक यात्राको लागि अवसर आउन सक्छ, व्यापार ब्यबसायका लागि पनि उत्तम समय रहेको छ । आजको दिन शिबजिलाइ बेलपत्र चढाउदा अझै राम्रो हुनेछ ।

कर्कट राशी (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) – Cancer
गरिरहेको कार्यमा अबरोध आउन सक्छ, खानपान तथा यात्रामा साबधानी अपनाउनु होला, गुप्त शत्रु सक्रिय हुनसक्छन, तर अपरान्ह पछी भने पराक्रम बढ्नेछ। परिवारको साथ् र सहयोगले अघि बढिनेछ। आजको दिन कसैलाई सहयोग गरेमा राम्रो हुनेछ ।

सिंह राशी (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) – Leo
कुनैपनि मुद्दा मामिला तथा दण्ड जरिवाना हुनसक्छ, सरकारी पक्षको असहयोगले कामकाज अधुरै रहलान, मित्रहरु पनि टाढिनेछन्, मानसिक स्थिति कमजोर हुनेछ। आजको दिन कालो काग वा कुकुर लाइ भोजन गराउदा राम्रो हुन्छ ।

कन्या राशी (टो, पा, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) – Virgo
बैदेसिक रोजगारको अवसर प्राप्त होला पठनपाठन तथा लेखरचना मा मन जानेछ, पुरस्कार तथा उपलब्धि हासिल गर्न सक्नुहुनेछ, शत्रुहरु पराजित हुनेछन। आजको दिन गाईलाई घास खुवाएमा राम्रो हुनेछ ।

तुला राशी (रा, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) – Libra
धेरै समयदेखि रोकिएको कार्य सफल हुनेछ, रोग तथा शत्रु बाट छुटकारा मिल्नेछ, कुनै नया स्थान को यात्रा हुनसक्छ, नया साधन बाहनको खरिद पनि हुनसक्छ, आजको दिन बिशेष गरि नया सोच मै बित्नेछ, नदि खोला नालामा आज नगएकै राम्रो हुनेछ।

वृश्चिक राशी (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) – Scorpio
नया विचार तथा योजना बन्न सक्छ। पशुचौपाया बाट लाभ होला, शंतन को प्रगतिले मन हर्षित हुनेछ, रोग र शत्रुहरु नास होलान, काम बिगार्न खोज्नेहरु आफै हराउलान। आजको दिन दुधजन्य पदार्थ सेवन नगरेकै राम्रो हुनेछ।

धनु राशी (ये, यो, भा, भि, भु, धा, फा, ढा, भे) – Sagittarius
प्रियजन बाटै धोका हुनसक्छ, धन तथा सम्पतिको नोक्सान होला , ब्यर्थपूर्ण यात्रा होला, मनमा अशान्ति छाउला, तर मध्यान्नपछी भने कुनै कार्यको लागि अवसर आउन सक्छ। आजको दिन पहेला फलफुल बाढेमा अझै राम्रो हुन्छ ।

मकर राशी (भो,जा,जि,जु,जे,जो,ख,खि,खु,खे,खो,गा,गि) – Capricorn
चोटपटकको भय रहला, धार्मिक तथा सामाजिक क्षेत्रमा सहभागी हुन सकिन्छ, छातीको रोगले सतौना सक्छ, खानपान तथा यात्रामा बिषेस ध्यान दिनुहोला। आजको दिन मध्यान्नपछी भने सुधार हुनेछ। परेवालाइ चाहरा खुवाएमा आजको दिन राम्रो होला।

कुम्भ राशी (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, दा) – Aquarius
शुभ समाचर ले मन हर्षित होला, प्रेम क्षेत्र पनि आज सफल देखिनेछ। लामो तथा छोटो दुरीको फलदायी यात्रा होला, आजको दिन भाग्योदय हुने समय छ। मनमा शान्ति तथा अनुहारमा कान्ति छाउला। आजको दिन ओम् नम शिवाय मन्त्र को १०८ पटक जप गर्दा अझै राम्रो हुनेछ ।

मीन राशी (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, चा, चि) – Pisces
इस्टमित्र तथा प्रियाजनले शंकाको दृष्टीले हेर्लान, पत्नी तथा पुत्रको असहयोगले मन खिन्न होला, दुखदायी यात्रा होला, अपरान्हपछी सुसमाचरले गर्दा थोरै भएपनि हर्षित हुनेछ। आजको दिन ससाना बालबालिका लाइ मिठाई खुवाएमा राम्रो हुनेछ ।

२०७८ आश्विन १४, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 230 Views

ताजा समाचार