२०८० जेष्ठ १९ शुक्रबार

३० दिनभित्र व्यवसाय दर्ता नगरे कारवाही गर्ने काठमाडौं महानगरको चेतावनी

३० दिनभित्र व्यवसाय दर्ता नगरे कारवाही गर्ने काठमाडौं महानगरको चेतावनी
  • Kathmandu-Metropolitan-City-Notice1653155868_8_31_2022_5_19_35_9_8_2022_11_37_11_10_19_2022_9_25_29.jpg
नेपाली पैसा
काठमाडौं : काठमाडौं महानगरपालिकाले दर्ताबिना सञ्चालन भएका व्यवसाय तत्काल दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरपालिकाले एक सार्वजनिक सूचना जारी गर्दै महानगर क्षेत्रभित्र दर्ता नगरी व्यवसाय गर्दै आएको पाइएकोले ३० दिनभित्र व्यवसाय दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरले तोकिएको समयभित्र व्यवसाय दर्ता नगर्ने व्यवसायीलाई कारबाही गर्ने चेतावनी समेत दिएको छ ।
काठमाडौं : काठमाडौं महानगरपालिकाले दर्ताबिना सञ्चालन भएका व्यवसाय तत्काल दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरपालिकाले एक सार्वजनिक सूचना जारी गर्दै महानगर क्षेत्रभित्र दर्ता नगरी व्यवसाय गर्दै आएको पाइएकोले ३० दिनभित्र व्यवसाय दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरले तोकिएको समयभित्र व्यवसाय दर्ता नगर्ने व्यवसायीलाई कारबाही गर्ने चेतावनी समेत दिएको छ ।
काठमाडौं : काठमाडौं महानगरपालिकाले दर्ताबिना सञ्चालन भएका व्यवसाय तत्काल दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरपालिकाले एक सार्वजनिक सूचना जारी गर्दै महानगर क्षेत्रभित्र दर्ता नगरी व्यवसाय गर्दै आएको पाइएकोले ३० दिनभित्र व्यवसाय दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरले तोकिएको समयभित्र व्यवसाय दर्ता नगर्ने व्यवसायीलाई कारबाही गर्ने चेतावनी समेत दिएको छ ।
काठमाडौं : काठमाडौं महानगरपालिकाले दर्ताबिना सञ्चालन भएका व्यवसाय तत्काल दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरपालिकाले एक सार्वजनिक सूचना जारी गर्दै महानगर क्षेत्रभित्र दर्ता नगरी व्यवसाय गर्दै आएको पाइएकोले ३० दिनभित्र व्यवसाय दर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । महानगरले तोकिएको समयभित्र व्यवसाय दर्ता नगर्ने व्यवसायीलाई कारबाही गर्ने चेतावनी समेत दिएको छ ।

२०७९ कार्तिक २, बुधबार प्रकाशित 0 Minutes 41 Views