२०७९ माघ २५ बुधबार

संसारकै महँगो कीरा, जसले तपाईलाई रातारात बनाउन सक्छ करोडपति !

संसारकै महँगो कीरा, जसले तपाईलाई रातारात बनाउन सक्छ करोडपति !

संसारमा धेरै प्रकारका जीवहरू पाइन्छ, जसमध्ये धेरै दुर्लभ छन् ।आज हामी तपाईलाई एउटा यस्तो जीवको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा तपाई अचम्म पर्नुहुनेछ ।

धेरै मानिसहरू जनावरहरू पाल्न मन पराउँछन् जसको लागि तिनीहरू धेरै पैसा खर्च गर्छन् । तर के तपाईलाई थाहा छ एउटा यस्तो कीरा पनि छ जसलाई कायम राख्न लाखौं रुपैयाँ तिरेर मानिसहरु किन्छन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

यस्तो दुर्लभ कीरा यस धर्तीमा पाइन्छ, जसको हेरचाह गर्न मानिसले लाखौं रुपैयाँ खर्च गर्छन् । यो दुर्लभ कीराको मूल्य यति धेरै छ कि जुन रकमले तपाईले विलासी घर किन्न सक्नुहुन्छ ।

जहाँ मानिसहरूले किराहरूलाई घृणा गर्छन्, त्यहाँ मानिसहरू बीच यसलाई किन्न प्रतिस्पर्धा हुन्छ। मानिसहरूले यो कीरा किन्न प्रतिस्पर्धा गर्ने एउटा विशेष कारण छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

मानिसहरू यो कीरा किन्न चाहन्छन् किनभने यसले कुनै पनि व्यक्तिलाई रातारात करोडपति बनाउन सक्छ । संसारमा यो बहुमूल्य कीरा बीटल स्ट्याग भनेर चिनिन्छ । यो दुर्लभ कीराको आकार दुईदेखि तीन इन्च सम्म हुन्छ। बीटल स्ट्याग पृथ्वीको सबैभन्दा सानो, अनौठो र दुर्लभ प्रजाति मध्ये एक हो ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

२०७९ कार्तिक १८, शुक्रबार प्रकाशित 0 Minutes 133 Views

ताजा समाचार