२०७९ जेष्ठ ८ आईतवार

गोरखा बोर्लाङ्गमा असोज २५ गतेदेखि २६ सम्म विविध खेलकुद तथा सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने…

असोज १७
गण्डकी युवा क्ल्ब द्दारा बिजयादशमी तथा शुभ दिपावलीको अवसरमा असोज २५ गतेदेखि २६ गतेसम्म विविध कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको हो ।

क्लब का अध्यक्ष अ्मृत श्रेष्ठका अनुसार आर्थिक बर्ष २०७८÷०७९ योजना तथा कार्यक्रम अन्तर्गत साविक बोर्लाङ्ग गाविस भित्रका अन्तर वडा स्तरीय फुटसल ,दौड ,डोरी तानी ,हाडी फुटाई ,म्युजिकल चियर र विविध सांस्कृतिक प्रतियोगिता गर्न लागिएको हो ।बिजयादशमी तथा शुभ दिपावलीको पावन अवसरमा शुभकाममना आदानप्रदान कार्यक्रम समेत रहेको बताउनुभयो !

विगत मा पनि युवाहरु लाई प्रोत्साहन र उर्जा थप्नु हुने वडाध्यक्ष नारायण श्रेष्ठका अनुसार कार्यालयले चालु आर्थिक बर्षमा खेलकुदका लागि विनियोजन गरेको १ लाख ५० हजार रुपियाँ बजेटबाट प्रतियोगिता गर्न लागिएको हो ।

क्लब का सचिव गौरव श्रेष्ठका अनुसार २१ गते सरसफाइ देखि अन्य खेल २५ र फुटसल प्रतियोगिताको उद्घाटन असोज २६ गते विहान देखि सरस्वती माविको खेलमैदानमा हुने छ । फुट्सल प्रतियोगितामा सहभागी हुन अनिवार्य जर्सी हुनु पर्ने छ ।

प्रतियोगिता असोज 26 गते समापन गरी शुभकामना आदानप्रदान गरिने छ ! पुरस्कार राशी तोकिएको छैन!

२०७८ आश्विन १७, आईतवार प्रकाशित 0 Minutes 315 Views

ताजा समाचार