२०७९ माघ १६ सोमबार

तुनिशाको बिषयमा प्रश्न सोध्ने बित्तिकै रुन थाल्छन् सिजन खान , प्रहरी अनुषन्धान सिजनमै केन्द्रित

तुनिशाको बिषयमा प्रश्न सोध्ने बित्तिकै रुन थाल्छन् सिजन खान , प्रहरी अनुषन्धान सिजनमै केन्द्रित

नायिकाकी आमा वनिता शर्माले टुनिषा शर्मा आत्महत्या प्रकरणमा ठूलो खुलासा गरेकी छन् । वनिता शर्माले ट्युनिशाका प्रेमी शिजनलाई आरोप लगाउँदै उनले लागूपदार्थ सेवन गर्ने गरेको बताएकी छन् । उनले टुनिशालाई उर्दू पनि पढाइरहेका थिए । एकातिर ट्युनिशाकी आमाले शिजनलाई लागुऔषध सेवन गरेको आरोप लगाउँदै आएकि छिन् भने अर्कोतर्फ मामा पवन शर्माले शिजनसँगको सम्पर्कमा आएपछि तुनिसामा धेरै परिवर्तन भएको बताईन् ।

 

टुनिशाले पनि हिजाब समेत लगाउन थालेको उनले बताईन् । यससँगै टुनिशा शर्माकी आमाले भनिन्– ‘शिजनसँग ब्रेकअप भएपछि टुनिशा डिप्रेसनमा थिइन् । शिजनको उक्साहटपछि टुनिशाले फाँसीको कदम उठाइन् । ट्युनिशाको मृत्युपछि उनकी आमा वनिताले टुनिशाबारे धेरै खुलासा गरेपछि प्रहरीले टुनिशाले लेखेको नोट फेला पारेको थियो । यस नोटमा ट्युनिशाले शीजनप्रति आफ्नो भावना व्यक्त गर्दै लेखेकी छिन्, ‘मलाई उनको सह(कलाकारको रूपमा पाउँदा उहाँ धन्य हुनुहुन्छ। यसका साथै यस पत्रमा मुटुसहितको आइकन बनाइएको छ।

 

यसैबीच प्रहरीले अनुसन्धानमा टुनिषा शर्मा र शिजनको कुराकानी फेला पारेको छ । यस च्याटबाट प्रहरीले थाहा पायो कि ट्युनिशाले आफ्नो मृत्यु हुनुभन्दा केही मिनेटअघि अन्तिम व्यक्ति शीजनसँग कुरा गरेको थियो। यस च्याटमा प्रहरीले बारम्बार शिजनलाई धेरै प्रश्न सोधिरहेको भए पनि प्रश्न सुन्नेबित्तिकै उनी रुन थालेका छन् र प्रश्नको जवाफ दिन आलटाल गर्ने गरेको देखिन्छ । तुनिशाले २४ डिसेम्बरमा टिभी सिरियलको मेकअप रुममा झुण्डिएर आत्महत्या गरेकी थिइन् ।

२०७९ पुष २०, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 25 Views

ताजा समाचार